Gimnazjalisci ze Starej Wsi I Mistrzami Gminy w Koszykówce!

15.11.2016

W środę 16 listopada br. na hali przy ZS w Pasierbcu rozegrane zostały Mistrzostwa Gminy Chłopców w Koszykówce – kategoria gimnazja. Do rywalizacji zgłosiły się trzy szkoły:  ZS Mordarka, ZS Stara Wieś I oraz ZS Pasierbiec . Zawody rozegrane zostały systemem każdy z każdym w dwóch ośmiominutowych połowach. Zawodnicy dawali z siebie wszystko już od pierwszych minut.

Najwięcej emocji dostarczył mecz finałowy w którym  zawodnicy z Mordarki zmierzyli się z ubiegłorocznymi Mistrzami – Starą Wsią I. Wyrównana i emocjonująca walka o punkty  trwała aż do ostatniego gwizdka sędziego.  Ostatecznie tytuł Mistrza Gminy obronili gimnazjaliści ze Starej Wsi I i to oni będą reprezentować naszą  gminę  na zawodach powiatowych, które odbędą się 22 listopada w ZSS 3 Limanowa.

Zwycięska drużyna grała w składzie : Górski Damian, Kędroń Marcin, Kita Karol, Król Krzysztof, Liptak Łukasz, Marcisz Filip, Marcisz Kacper, Mól Bogdan, Strug Krzysztof, Tomaszek Paweł, Więcek Krzysztof oraz Dębski Sebastian.

Zawodnikom oraz ich opiekunowi – Markowi Młynarczykowi serdecznie gratulujemy  wygranej  i życzymy sukcesu na zawodach powiatowych.