Otwarcie boiska sportowego w Starej Wsi I

27.05.2008
{multithumb thumb_height=110}

W dniu 28 maja br. miało miejsce uroczyste poświęcenie i otwarcie boiska sportowego ze sztuczną nawierzchnią z trawy syntetycznej o wymiarach 61x31m mieszczącego się przy Szkole Podstawowej w Starej Wsi I.

{multithumb thumb_height=150}

Poświęcenia sportowego obiektu dokonał Ks. Marian Tyrka, natomiast piękną oprawę artystyczną przygotowała młodzież i dzieci z miejscowego Zespołu Szkół.

Budowa obiektu zrealizowana została w ramach Programu "Blisko boisko". Cena całego zadania wynosiła 562 tys. , w tym dofinansowanie PZU S.A. i PZU Życie S.A. 200 tys., 100 tys. z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej (Ministerstwo Sportu i Turystyki) oraz 262 tys. - środki własne gminy.

Boisko to pełni i będzie pełnić rolę ogólno dostępnego boiska sportowo-rekreacyjnego dla wszystkich mieszkańców wsi i naszej gminy.

{multithumb thumb_height=110}

{multithumb thumb_height=150}