Puchar po raz czwarty

03.04.2008

Gmina Limanowa za 2007 r. zdobyła 12 miejsce w rankingu gmin miejsko-wiejskich i wiejskich prowadzonym przez Związek Powiatów Polskich, uzyskując 2616 punktów.

{multithumb thumb_height=150}

Nasza gmina jest po raz kolejny jedyną w powiecie limanowskim, która już po raz czwarty znalazła się w czołowej piętnastce w skali kraju i jedną z trzech gmin województwa małopolskiego.
Punktacja dotyczy wielu dziedzin związanych z działalnością gospodarczą i promocją gminy.

{multithumb thumb_height=150}

W dniu 3 kwietnia br. podczas Zgromadzenia Ogólnego Związku Powiatów Polskich w Warszawie dyplom wraz z pucharem odebrał Władysław Pazdan - Wójt Gminy z rąk Pana Tadeusza Nalewajka - Prezesa Zarządu Związku Powiatów Polskich.