Obrady Komisji Rady

26.08.2003

W Urzędzie Gminy Limanowa odbyły się posiedzenia Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia, Spraw Socjalnych, Sportu i Turystyki w dniu 26 sierpnia br. oraz w dniu 27 sierpnia połączone Komisji Finansów i Rozwoju Gospodarczego oraz Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Planowania Przestrzennego na których dokonano analizy i oceny realizacji budżetu gminy za I półrocze br.

Komisje Rady Gminy po przeprowadzonej analizie pozytywnie oceniły realizację budżetu zwracając równocześnie uwagę na potrzebę intensyfikacji działań zmierzających do pełnej realizacji zaplanowanych zadań inwestycyjnych, przeprowadzania bieżących napraw dróg oraz przystąpienia do perspektywicznych działań związanych z opracowaniem studium dotyczącego budowy sieci kanalizacyjnej w aspekcie planowanej budowy zbiornika w Młynnem.