Narada Dyrektorów Szkół

10.03.2003

W Urzędzie Gminy Limanowa odbyło się spotkanie dyrektorów Szkół Podstawowych i Zespołów Szkół z Władzami Gminy.

W trakcie narady przedstawiono układy wykonawcze budżetów poszczególnych szkół na rok 2003 oraz omówiono wytyczne Wójta Gminy do sporządzania arkuszy projektów organizacyjnych na rok szkolny 2003/2004.
W spotkaniu uczestniczyli z ramienia oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego Elżbieta Mordarska oraz Pani Małgorzata Lenartowicz Przedstawiciel Kuratorium Oświaty.
Spotkanie odbyło się w miłej i serdecznej atmosferze, w trakcie którego Wójt Gminy Limanowa Władysław Pazdan złożył serdeczne życzenia wszystkim paniom z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet.