Obrady Zarządu Gminy

13.11.2002

Na ostatnim posiedzeniu Zarząd Gminy przyjął projekt budżetu gminy na 2003 r. Następnie pozytywnie zaopiniował zmiany w rozkładzie jazdy firmy Maxbus" na trasie Limanowa - Wysokie - Nowy Sącz
oraz funkcjonowanie linii komunikacyjnej Wysokie - Brzezna - Litacz - Nowy Sącz prowadzonej przez Firmę Usługową "Metrol", które to linie zostały uzgodnione z Radami Sołeckimi zainteresowanych wsi.
W trakcie posiedzenia Zarządu przedyskutowano również sprawę utworzenia Zakładu Komunalnego w gminie dla załatwienia spraw związanych z utrzymaniem czystości i porządku na terenie gminy oraz prowadzenia istniejących w gminie oczyszczalni ścieków.