Obradował Zarząd Gminy

22.01.2002

Na odbytym posiedzeniu Zarząd Gminy zaakceptował projekty uchwał w sprawie przekształcenia Liceum Technicznego w Męcinie w 3 - letnie Liceum Profilowane oraz w sprawie zmian w uchwale Rady Gminy odnośnie regulaminu wynagradzania nauczycieli zatrudnionych w szkołach na terenie gminy w odniesieniu do dodatku motywacyjnego oraz dodatku mieszkaniowego.
Projekty te zostaną przedstawione po uzgodnieniu ze związkami zawodowymi na najbliższej sesji do uchwalenia.
Zarząd Gminy ustalił również koszty ogrzewania w domach nauczyciela i mieszkaniach znajdujących się w budynkach szkolnych.
Ponadto Zarząd Gminy ogłosił przetarg na dostawę worków na śmieci oraz zaakceptował proponowane zmiany w budżecie gminy na 2002 r.

Liczba wyświetleń: 1940